Fashion, Lifestyle

Beżowy dwurzędowy trencz

Beżowy dwurzędowy trencz

Beżowy dwurzędowy trencz to absoluty klasyk mody. Jest ku temu wiele powodów. Jest doskonałym łącznikiem między zimną i ciepłą porą roku. Nadaje się do narzucenia praktycznie na każdą stylizację. W trenczu wygląda się szykownie, ale niezbyt zobowiązująco. Trencz można dosyć łatwo wystylizować dodatkami, żeby wyglądał wyjątkowo modnie. Dlatego też, trencz jest jednym z najchętniej interpretowanych ubrań przez projektantów. Na wiosnę 2020, okazuje się, że znowu zagościł na wybiegach wszystkich stolic mody.

Beżowy trencz jak nosić

W tym sezonie stawiamy na dwa rodzaje trencza, oczywiście w kolorze beżowym. Pierwszy to tradycyjny, beżowy dwurzędowy trencz. Ten klasyczny  jest wykonany z bawełny, ma długość do kolan albo do połowy łydki. Ma mocno zaakcentowane dodatki:  czarne lub brązowe guziki i masywne klamry w pasie oraz przy rękawach. W najbardziej klasycznej odsłonie ma głębokie kieszenie oraz masywny kołnierz.

Drugi to lżejszy trencz, wykonany z materiału typu ortalion. Ma zdecydowanie luźniejszą formę i można go nosić do bardziej sportowych stylizacji. Jest równie eleganci jak nasz płaszcz klasyczny. Ma także guziki oraz klamry w kolorze ciemnej czekolady oraz pelerynkę z tyłu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat stylizacji trencza zapraszamy do naszego wcześniejszego wpisu na blogu https://entelier.com/2019/04/02/bezowy-trencz/.

Beżowy trencz gdzie kupić

Klasyczny trencz można obecnie kupić u wielu projektantów. Pytanie czego szukamy oraz jaką kwotę chcemy przeznaczyć. Jeśli szukacie płaszcza damskiego eleganckiego, o wysokiej jakości, wykonanego z dbałością o każdy szczegół to zapraszamy do nas.

https://entelier.com/kategoria-produktu/plaszcze/

https://entelier.com/produkt/trencz-bezowy/

Related Posts