Inspiracją do stworzenia własnej marki było podjęcie odważnego wyboru w życiu zgodnego z tym co dyktuje serce i tak narodziła się koncepcja stworzenia marki Enteliér, którą obecnie rozwijam.

Nazwa marki nawiązuje do francuskiego słowa atelier, czyli pracowni artysty, który  tworzy swoją wizję piękna. Filozofią marki jest tworzenie ubrań dla kobiety, która wybiera w życiu to co dla niej dobre.

Kobieta Enteliér kocha piękno we wszystkich przejawach życia. Ubranie stanowi dla niej część większej całości i pozwala jej skomponować swój własny styl, prosty, ponadczasowy, a jednocześnie ekskluzywny bo wymagający wyborów.

Kobieta Enteliér to kobieta totalna postrzegająca kobiecość jako pełnię. Jest jednocześnie zmysłowa i uczuciowa oraz silna i odważna w swoich wyborach.

Nasze ubrania są projektowane w Warszawie z najwyższą starannością o krój, wykończenie i detale. Dobieramy najlepszej jakości materiały. Projektując myślimy o kobietach, bo to one nas inspirują. W naszej ofercie są wysokiej jakości sukienki oraz płaszcze, a także marynarki, spodnie oraz  koszule i swetry. Wszystkie modele są projektowane i szyte w Polsce w małych szwalniach z tradycjami.

Enteliér to piękno, kobiecość, klasyka, elegancja oraz ponadczasowość.

Małgorzata Wojciechowska

Czytaj więcej – Moja historia