płaszcz trencz beż
Fashion, Lifestyle

Płaszcz trencz beż

Płaszcz trencz beż – klasyk mody

Płaszcz trencz beż  to absolutny klasyk mody i powinien się znależć w szafie każdej kobiety. Odcień beżowy to jego najbardziej klasyczna odsłona, ale widzimy też często trencz czarny, grantowy, camel czy złoty.  Kiedyś był noszony głównie przez gwiazdy kina w Hollywood, dzisiaj wkroczył na ulice miast.

Kiedy nosić trencz

Trencz najczęściej nosimy wiosną i jesienią,  przynajmniej w naszym klimacie. Natomiast ja uważam, że trencz jest ubraniem całorocznym, zwłaszcza ostatnio, kiedy zacierają się różnice między porami roku.  Sprawdzi się zatemi latem w chłodniejsze dni zarzucony na delikatną sukienkę oraz zimą na gruby sweter na wyjście do miasta.

Płaszcz trencz beż – stylizacje

Płaszcz trencz podbił serca kobiet i jest obecnie noszony na wiele sposobów. Nie ma chyba innej tak uniwersalnej  części garderoby. Można go zestawić praktycznie ze wszystkim. Możesz sprawdzić na blogu kilka sprawdzonych stulizacji tutaj.

Dzisiaj chciałabym zaprezentować naszą ostatnią nowość czyli trencz beżowy jedwabny o lekko złocistym kolorze. Trencz jest uszyty z tkaniny jedwabnek tyu twill czyli z lekkim prążkiem. Ten jedwab jest grubszy i mocniejszy niż tkaniny jedwabne na sukienki, ale jednocześnie lejący i miły w dotyku.

Taki trencz nosimy jako element garderoby tzw „statement piece” gdy chcemy zrobić wrażenie, pokazać nasz styl.  Płaszcz jedwabny jest też dobrą alternatywą do narzucenia na sukienkę na wyjątkowe okazje. Trencz jedwabny możemy też nosić przewiązany paskiem jako sukienkę.

Jeśli chcesz kupić u nas lub zamówić jedwabny trencz to jest dostępny tutaj.

Zachęcamy takżew do kontaktu z nami bezpośrednio –informacja tutaj.

Płaszcz jest też dostępny w butiku concept 21 store w Poznaniu.