Fashion, Lifestyle

Wyjątkowe Kobiety Entelier – Marzanna Maciejewska

Wyjątkowe Kobiety Entelier – Marzanna Maciejewska

Czy praca może uskrzydlać? Tak ! Pod warunkiem, że robimy coś s pasją i zaangażowaniem.

Prezentuję kolejną odsłonę projektu #WyjątkoweKobietyEntelier.

Takie projekty mnie uskrzydlają ! Nasze klientki są wyjątkowe! Świadome siebie, kobiece,  odważne w swoich wyborach i działają z ogromną pasją.

Dzisiaj będzie o inspirowaniu i zaangażowaniu w swoje wybory życiowe z @Marzanną Maciejewską, konsultantem, coachem akredytowanym przez ICF, a także autorką bloga „W kontakcie ze sobą”. Obecnie prowadzi warsztaty i szkolenia dla firm, oraz indywidualne sesje coachingowe. W pracy skupia się na tym, aby towarzyszyć ludziom w ich wyborach, inspirować do pójścia za tym co dla nich ważne i wspierać w autentycznym, odważnym życiu. Marzanna wciąż studiuje nowe podejścia  w psychologii i coachingu, przeczytała kilkaset książek, ukończyła około 15 różnych kursów i warsztatów. Korzysta z różnych podejść i tworzy swoją własną metodę. Jej marzeniem jest zebranie tego i napisanie książki. W czasie wolnym często przemierza rowerem szlaki nad Wisłą, praktykuje jogę i lubi podróżować po świecie, oczywiście z dobrą książką.

Jak większość z nas kobiet, lubi też ładne i stylowe ubrania ? zapytałam Marzannę, co docenia w marce Entelier? „Ubrania Entelier ujęły mnie klasyczną prostotą z odrobinę tego „czegoś“.  Zachwyciły mnie przemyślanami detalami takimi jak biżuteryjne guziki,  zaskakująca intensywnym kolorem  podszewka, piękne przeszycie czy rozcięcie, które nadaje charakteru całości.
Lubię w  ubraniach Entelier skojarzenie z paryską elegancją: niewymuszoną i nieostentacyjną, z jej klasycznymi wzorami typu grochy i paski i ponadczasową kolorystyką.  W przypadku tej marki powiedzenie „less is more“ sprawdza się doskonale.
Zawsze szukałam rzeczy wysokiej jakości, które łatwo ze sobą zestawiać i w których bez większego wysiłku wygląda się po prostu dobrze. I znalazłam.”

 

Related Posts