wyjątkowe kobiety entelier
Fashion, Lifestyle

Wyjątkowe Kobiety Entelier z Katarzyną Kosicką-Polak

Przedstawiam kolejną odsłonę projektu z Wyjątkowe Kobiety Entelier z Katarzyną Kosicką-Polak.

Nasze klientki są wyjątkowe! Są świadome siebie, kobiece,  odważne w swoich wyborach i działają z ogromną pasją.

Ten projekt jest bardzo bliski mojemu sercu. Spotkania i współpraca z tak wspaniałymi kobietami dodaje energii i uskrzydla. Cieszę się ogromnie, że ubrania, które tworzę dostarczają radości kobietom.  Często słyszę, że czują się w nich kobieco, wygodnie i jednocześnie wyjątkowo.

Katarzyna Kosicka-Polak – promienna i energiczna. Jest prawniczką, partnerem i współzałożycielką warszawskiej kancelarii MKZ Partnerzy. Jest ekspertką prawa nieruchomości, budowlanego, korporacyjnego, mediów, reklamy i własności intelektualnej. Prawo studiowała na Uniwersytecie Warszawskim oraz we Francji na Université Panthéon-Assas Paris II i Université de Poitiers DESS. Wraz ze swoją przyjaciółką założyła MY WAY STUDIO, specjalizujące się w produkcjach filmów dokumentalnych – przede wszystkim o tematyce kobiecej. Jest szczęśliwą żoną i mamą. Uwielbia jazdę konną – ma dwa konie i dwa psy.

Lubi niezobowiązującą paryską elegancję, dobrą jakość materiałów i ceni dobry krój ubrań. Zapytałam Kasię co się jej podoba w ubraniach Entelier? „Są bardzo kobiece, szykowne i z charakterem. Podoba mi się krój i jakość ubrań oraz wykończenie. Można je zestawiać z bardziej casualowymi elementami. A koronkowa sukienka to must have!”

Stylizacja  wsukience koronkowej Boho

Wyjątkowe kobiety Entelier z Katarzyną Kosicką-Polak z kancelarii MKZ Partnerzy.