wyjątkowe kobiety entelier
Fashion, Lifestyle

Wyjątkowe Kobiety Entelier – Magdalena Woch

Dzisiaj pora na kolejną odsłonę projektu ?#WyjątkoweKobietyEntelier czyli nasze klientki! Są świadome siebie, kobiece, odważne w swoich wyborach i działają z ogromną pasją.

Dzisiaj przedstawiam Magdalenę Woch.
Zdjęcie: Anja Choluy
Stylizacja: Entelier, suknia na zamówienie

Magdalena Woch jest współwłaścicielką i menedżerem w rodzinnej firmie Techsam, oferującej specjalistyczne narzędzia dedykowane dla branży samochodowej i lotniczej. Jest zakochana w lotnictwie, ma licencję pilota. Jako jedna z niewielu kobiet ukończyła szkolenie z latania w ekstremalnie trudnych warunkach na Alasce, lądowała na lodowcach liczących po 8 000 stóp i zamarźniętych jeziorach. Uczestniczyła też jako nawigator w Śmigłowcowych Mistrzostwa Świata.

Kilka lat temu stworzyła polsko-angielsko-francuskie przedszkole w Warszawie, wówczas jeden z najbardziej innowacyjnych projektów w Polsce, który został doceniony przez norweską spółkę i w zeszłym roku trafił w ręce zagranicznego inwestora. Jej miłością jest jeździectwo, z którym związana jest przez większość swojego życia. Od zawsze kocha też konie mechaniczne, miłością, którą zaraziła ją mama. To po niej ma też niestandardowe podejście do biznesu, szuka nowych rozwiązań, których nie ma na rynkach. Ceni twórczych ludzi i nietuzinkowe podejście do rozwiązywania problemów.

 

Magdalena lubi też bawić się modą i zawsze szuka ciekawego detalu w ubraniach. Zapytałam ją za co ceni markę Entelier i rozmowa zaczęła się oczywiście od samolotów? „Uważam, że samoloty są romantyczne, w śmigłowcach zaś uwielbiam wielozadaniowość. Właśnie taka jest dla mnie marka Entelier! Łączy delikatność, kobiecość i charakter zdobywcy, jest dla kobiety wymagającej. Sukienki i marynarki są stworzone do zadań specjalnych. Tkaniny i krój są intuicyjnie wyszukane, dopasowane do charakteru i osobowości. Tworzą piękną całość i jednocześnie zachwycają dbałością o wykończenie i ciekawym detalem. Ubrania Entelier dodają mi odwagi i podkreślają moje najlepsze cechy.”