wyjątkowe kobiety entelier anja choluy
Bez kategorii, Fashion, Lifestyle

Wyjątkowe Kobiety Entelier Anja Choluy

Dzisiaj prezentuję kolejną odsłonę projektu Wyjątkowe Kobiety Entelier – Anja Choluy

Nasze klientki są wyjątkowe! Są świadome siebie, kobiece,  odważne w swoich wyborach i działają z ogromną pasją.

Anja Choluy jest fotografem oraz ekspertem budowania wizerunku marki. Fotografią zajmuje się od 12lat. W jej portfolio zobaczycie sesje wizerunkowe dla niezależnych marek, sesje biznesowe i lifestylowe , a także zdjęcia wizerunkowe produktów dla luksusowych marek z branży beauty.

Anja Jest wykładowcą i trenerem na prestiżowych warsztatach o jakości i wizerunku marki. W jej autorskim szkoleniu z budowania prawdziwego wizerunku w sieci wzięło udział ponad kilkuset przedsiębiorców, w tym dużych zagranicznych firm. Na swoim koncie ma dwie wystawy fotograficzne „INTIMACY” z 2014 roku oraz „FEMINITY” z 2018 roku. Jest absolwentką Master of Business Administration.

Anja zawsze patrzy sercem. Ma duży wgląd w prawdziwe potrzeby swoich klientów i zawsze otacza ich aurą wyjątkowości. Spotkanie z nią jest przygodą, wspaniałym doświadczeniem i wymianą wartości.

Jest  też wielbicielką dobrego stylu i sztuki użytkowej, sama przepięknie aranżuje wnętrza, ceni wysoką jakość w życiu. Zapytałam Anję co lubi w ubraniach Entelier:

„Prostotę, elegancję, wygodę i jakość 🙂 do tego w każdym ubraniu jakie mam zawsze jest jakiś smaczek. A to wyjątkowa podszewka płaszcza, a to guziki glamour w prostej koszuli, które dodają elegancji. Dla kogoś kto nie nosi biżuterii taka koszula sama w sobie jest piękną ozdobą. Te ubrania mnie dopełniają. Nie czuję się przebrana, usztywniona.
Jestem w nich w pełni swobodna i mam poczucie, że noszę doskonałą jakość. Dla mnie ma to ogromne znaczenie. Jest jeszcze jeden sekret projektów Entelier. Jak już je dotkniesz, zobaczysz, przymierzysz … zostają z Tobą. Tak zaczęła się moja podróż z tą marką. Każda jedna rzecz jest wyselekcjonowaną perłą w mojej szafie.”

Related Posts