Wyjątkowe Kobiety Entelier Sonia Wędrychowicz
Fashion, Lifestyle

Wyjątkowe Kobiety Entelier – Sonia Wędrychowicz

Wyjątkowe kobiety Entelier – Sonia Wędrychowicz

Wiele z naszych klientek to wyjątkowe kobiety! Każda z nich jest inna, ale łączy je jedno. Wszystkie są świadome siebie, kobiece,  odważne w swoich wyborach i działają z ogromną pasją. Kilka z nich udało mi się namówić abyśmy wspólnie podzieliły się naszą historią.

Już od dzisiaj będę Wam prezentować efekty naszego projektu #WyjątkoweKobietyEntelier.

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam sylwetkę Soni Wędrychowicz-Horbatowskiej.

Sonia Wędrychowicz-Horbatowska, globalny menedżer z ponad 25 letnim doświadczeniem w bankowości, obecnie mieszka i pracuje  w Nowym Jorku.

O Soni mogłabym opowiedzieć wiele niezwykłych rzeczy. Jej historia to materiał na obszerny wywiad, ale wybiorę tylko kilka faktów. W swojej karierze w bankowości, pracowała do tej pory na 3 kontynentach, w Europie i Azji i Ameryce. Obecnie jest Dyrektorem Zarządzającym w banku JP Morgan w Nowym Jorku i zarządza globalnym  zespołem 20 000 osób na całym świecie. Trenuje sztuki walki i zdobyła czarny pas w kickboxingu. Jest też żoną i mamą dwójki już prawie dorosłych dzieci. Uwielbia podróżować, zwiedzać i poznawać ludzi – była już w ponad 100 krajach. Pochodzi z Lublińca i zawsze ciepło wspomina swoje strony.

Jak to wszystko pogodzić? – zapytałam Soni. „Trzeba podejmować odważne decyzje, działać z pasją i wierzyć w siebie, chociażby wszyscy zwątpili i nigdy ale to nigdy się nie poddawać. Czy to jest łatwe i czy wszystkim się podoba? Na pewno nie! Ale nagrodą jest, że żyjemy tak jak chcemy i spełniamy się.” Oprócz tego Sonia bardzo lubi szpilki i ubrania Entelier, a zwłaszcza marynarki i jedwabne bluzki.

Zapytałam Sonię już ponad rok temu, dlaczego ubrania Entelier są wyjątkowe:

„Uwielbiam ubrania Entelier, ponieważ czuję się w nich niesamowicie kobieco i elegancko, a jednocześnie bardzo swobodnie. Często podróżuję i ważne jest dla mnie, aby ubrania zawsze wyglądały nienagannie, pomimo wielu godzin spędzanych przeze mnie w samolotach i pociągach. Ubrania Entelier sprawdzają się w każdej sytuacji.”