Wiele z naszych klientek to wyjątkowe kobiety! Każda z nich jest inna, ale łączy je jedno. Wszystkie są świadome siebie, kobiece, odważne w swoich wyborach i działają z ogromną pasją.

Wyjątkowe Kobiety Entelier Sonia Wędrychowicz

Wyjątkowe Kobiety Entelier Sonia Wędrychowicz

„Uwielbiam ubrania Entelier, ponieważ czuję się w nich niesamowicie kobieco i elegancko, a jednocześnie bardzo swobodnie. Często podróżuję i ważne jest dla mnie, aby ubrania zawsze wyglądały nienagannie, pomimo wielu godzin spędzanych przeze mnie w samolotach i pociągach. Ubrania Entelier sprawdzają się w każdej sytuacji.

Sonia Wedrychowicz globalny menedżer z ponad 25 letnim doświadczeniem w bankowości.

O Soni mogłabym opowiedzieć wiele niezwykłych rzeczy. Jej historia to materiał na obszerny wywiad, ale wybiorę tylko kilka faktów. W swojej karierze w bankowości, pracowała do tej pory na 3 kontynentach, w Europie i Azji i Ameryce Północnej. Trenuje sztuki walki i zdobyła czarny pas w kickboxingu. Jest też żoną i mamą dwójki już prawie dorosłych dzieci. Uwielbia podróżować, zwiedzać i poznawać ludzi – była już w ponad 65 krajach. Pochodzi z niewielkiego Lublińca niedaleko Częstochowy i zawsze ciepło wspomina swoje rodzinne strony.

Jak to wszystko pogodzić? – zapytałam Sonię. „Trzeba podejmować odważne decyzje, działać z pasją i wierzyć w siebie, chociażby wszyscy zwątpili i nigdy ale to nigdy się nie poddawać. Czy to jest łatwe i czy wszystkim się podoba? Na pewno nie! Ale nagrodą jest, że żyję tak jak chcę i spełniam się.” Oprócz tego Sonia bardzo lubi szpilki i ubrania Entelier, a zwłaszcza marynarki i jedwabne bluzki.