„Ubrania Entelier ujęły mnie klasyczną prostotą z odrobiną tego „czegoś“.  Zachwyciły mnie przemyślanami detalami takimi jak biżuteryjne guziki,  zaskakująca intensywnym kolorem  podszewka, piękne przeszycie czy rozcięcie, które nadaje charakteru całości.
Lubię w  ubraniach Entelier skojarzenie z paryską elegancją: niewymuszoną i nieostentacyjną, z jej klasycznymi wzorami typu grochy i paski i ponadczasową kolorystyką.  W przypadku tej marki powiedzenie „less is more“ sprawdza się doskonale.
Zawsze szukałam rzeczy wysokiej jakości, które łatwo ze sobą zestawiać i w których bez większego wysiłku wygląda się po prostu dobrze. I znalazłam.”

Marzann Maciejewska, konsultant, coach akredytowany przez ICF, a także autorka bloga „W kontakcie ze sobą”. Obecnie prowadzi warsztaty i szkolenia dla firm, oraz indywidualne sesje coachingowe. W pracy skupia się na tym, aby towarzyszyć ludziom w ich wyborach, inspirować do pójścia za tym co dla nich ważne i wspierać w autentycznym, odważnym życiu. Marzanna wciąż studiuje nowe podejścia  w psychologii i coachingu, przeczytała kilkaset książek, ukończyła około 15 różnych kursów i warsztatów. Korzysta z różnych podejść i tworzy swoją własną metodę. Jej marzeniem jest zebranie tego i napisanie książki. W czasie wolnym często przemierza rowerem szlaki nad Wisłą, praktykuje jogę i lubi podróżować po świecie, oczywiście z dobrą książką.