#WyjątkoweKobietyEntelier

Zapytałam Martę jak się czuje  w małej czarnej Entelier, szytej na zamówienie: „Czuję się wspaniałe! Bardzo parysko! 🙂 Pomimo prostego kroju, ta sukienka ma wyjątkową, klasyczną elegancję i pięknie podkreśla figurę. Srebrne dodatki dodają zadziorności i oryginalności, co bardzo osobiście lubię.

Entelier cenię za klasykę kroju i dobór szlachetnych tkanin. Na co dzień rzadko ubieram inny strój, niż sportowy, ale gdy tylko mam okazję, rzeczy z kolekcji Entelier, wybieram z największą przyjemnością.”

Marta skończyła Szkołę Filmową w Łodzi i rozpoczęła pracę aktorską w teatrze Ochoty w warszawie. Los zdecydował jednak, że wyjechała na kilka lat do Londynu. W nowych okolicznościach próbowała sił w produkcji reklamowej, a po powrocie do Polski zajęła się fotografią i stylizacją wnętrz w założonym przez nią studiu Retrografia.

Kilka lat temu. odkryła swoje nowe powołanie i stworzyła studio jogi Shanti Mandala. To jest magiczne, kreatywne miejsce, które łączy praktykę jogi, wiedzę ajurwedy, różnorodność warsztatów rozwojowych i wyjazdowych.
Marta jest wielbicielką ubrań prostych, ale stylowych. Zaprojektowanie sukienki dla niej było nie lada wyzwaniem.